Proč je Scavenger Hunt volba č.1

Unikátní teambuilding v centru Brna vás zavede na tajemná místa spjatá se zajímavou historií i novodobými architektonickými skvosty. Soutěžní týmy sbírají střípky příběhů, díky nimž ožijí zapomenuté hlubiny historie. Poznají tak legendy a události, které je nenechají chladnými!

Teambuilding na míru

Scavenger hunt lze přizpůsobit co do obsahu i fyzické náročnosti, tak abychom z vašeho týmu vždy dostali maximum. Můžete si zvolit standardní variantu vycházející z našich letitých zkušeností a nebo vám namícháme vlastní teambuildingový koktejl. Jeho základními ingrediencemi jsou radost, veselí, požitek a zábava. Dalšími přísadami, jejichž množství si můžete navolit, jsou náročnost cesty, délka trvání a složitost úkolů a hádanek. To vše potřepeme, nemícháme!

Dokud nepadají trakaře

Náš brněnský treasure hunt neustoupí ani nepřízni počasí – co je takový podzimní deštík proti tajemstvím, která je třeba odhalit, úkolům, které přinesou kreativnějšímu týmu vítězství a obdiv protivníků?

Kdo se treasure huntu účastní

Teambuildingové hry jsou určené všem zájemcům bez omezení. Nezáleží na věku ani na jejich zkušenostech, přední je nadšení pro věc a ochota zkoušet nové věci. Je to jednoduše inspirativní zábava pro všechny.

Přínosy treasure huntu

Kolegové se ve vypjatých situacích lépe poznají, týmová spolupráce je v soutěži na prvním místě. Schopnost vytvořit funkční strategii je zásadní pro výsledek celé hry. Plnění zapeklitých úkolů ale není jedinou náplní teambuildingu – účastníci si rozdají role, které budou pro blaho týmu zastávat a neustále se podílejí na hledání kreativního řešení. Zataženi do příběhu se vzájemně oťukávají a nevědomky ukazují své silné a slabé stránky.

Při teambuildingu vznikají pevná i nečekaná přátelství, která se později přenáší také do mezilidských vtahů na pracovišti – nehledě na oddělení, kde lidé pracují, konkrétní roli, kterou zastávají, nebo na jejich pracovním zařazení.

Proč právě Brno?

Moravská metropole má hledačům pokladů i běžným návštěvníkům co nabídnout. Z Brna je jen krok do přírody, některé úkoly vás přivedou do míst, která byste v druhém největším městě České republiky ani nečekali. Brno je rodištěm hudby a umění, v neposlední řadě oplývá i dobrým vínem. Týmy mohou po skončení hry posedět a oslavit své vítězství v některé z četných brněnských hospůdek a kaváren.

Chcete poznat tajemství, legendy a zajímavosti spojené s Brnem? Rádi vás pomocí naší teambuildingové aktivity Brnem provedeme, tak abyste na to dlouho nezapomněli.

Zarezervujte si u nás teambuilding

Na který jen tak nezapomenete!

Náš teambuilding je dobrodružný hon za pokladem v historickém centru Brna, který nadchne i největší teambuildingové skeptiky!

Adresa

Treasure Hunt s.r.o.
Platnéřská 88/9
Praha - Staré Město 
110 00
IČ: 05497230
DIČ: CZ05497230
Česká republika

Kontakty

  • info@scavengerhuntbrno.cz
  • Telefon: +420 728 262 086