Kam na teambuilding

Teambuilding v Brně slibuje nevšední zážitky. Teambuildingové aktivity sbližují spolupracovníky a přátele. Ať už hledáte pro své zaměstnance neobvyklé zážitky nebo chcete, aby se do vašeho týmu zapracovali noví kolegové, v Brně najdete vše, co pro posílení dobrých vztahů ve firmě potřebujete.

Formy Teambuildingu

Teambuilding mívá různou formu; může to být sportovní aktivita, hra spojená s plněním zapeklitých úkolů (únikové místnosti, treasure hunt), adrenalinový zážitek, workshop nebo třeba pobyt ve virtuální realitě. Poptávka po teambuildingu stoupá a s ní i možnosti, ze kterých mohou zájemci vybírat

Teambuilding – počet účastníků

Počet jednotlivých účastníků záleží na vybrané aktivitě. Důležité je správně vybrat takovou teambuildingovou aktivitu, při která se může každý aktivně zapojit. Únikové hry, sportovní utkání nebo aktivity omezené konkrétním prostorem (jako již zmíněný pobyt ve virtuální realitě) ale zpravidla vyžadují nižší počet účastníků. Naopak workshop nebo ochutnávku si bez problémů užijí i skupiny o více lidech. Nejvíce účastníků lze aktivně zapojit u treasure hunt aktivit, při kterých se celá skupina rozdělí do menších týmů, které mezi sebou soutěží v ulicích Brna.

Jak dlouho teambuilding trvá?

Opět je určující, o jakou aktivitu se jedná a jaké jsou cíle teambuildingu. Většina akcí trvá 2-3 hodiny – s ohledem na individuální požadavky objednatele.

Netradiční teambuildingové aktivity v Brně se odehrávají buď v přírodě, v ulicích města, v zastřešených prostorech sportovišť nebo ve speciálně vybavených místnostech.

Jak probíhá teambuilding?

Skupiny často soutěží proti sobě, učí se naslouchat, komunikovat a řešit vzniklé situace a s nimi související problémy. Dobrá atmosféra a příjemně strávený čas – tak účastníci hodnotí své teambuildingové zážitky v Brně. Jejich účelem není jen zefektivnit celkovou práci týmu, ale i navázat osobnější vztahy a podpořit soudržnost mezi kolegy.

Součástí každé týmové aktivity by měla být zpětná vazba, díky které se účastníci dozvědí, jakou oblast zvládli skvěle a v čem naopak mají ještě co vylepšovat.

Pozitivní dopady teambuildingu:

– zefektivnění spolupráce
– navázání osobnějších vztahů
– seznámení se s novými kolegy, jejich zapracování do týmu
– posílení soudržnosti
– zlepšení komunikačních dovedností
– udržení funkčního týmu
– zlepšení atmosféry na oddělení, resp. na pracovišti
– odbourání ostychu
– učení se formou zážitků

Teambuildingy v Brně jsou originální příležitost, jak rozvinout týmové dovednosti – spolupráce, budování úspěšné strategie a komunikace jsou nesmírně potřebné jak na pracovišti, tak i v reálném životě.

Zarezervujte si u nás teambuilding

Na který jen tak nezapomenete!

Náš teambuilding je dobrodružný hon za pokladem v historickém centru Brna, který nadchne i největší teambuildingové skeptiky!

Adresa

Treasure Hunt s.r.o.
Platnéřská 88/9
Praha - Staré Město 
110 00
IČ: 05497230
DIČ: CZ05497230
Česká republika

Kontakty

  • info@scavengerhuntbrno.cz
  • Telefon: +420 728 262 086